Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
37 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Aksident në Tiranë-Durrës, Benz-i përfundon mbi trafik-ndarëse (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në mbrëmje në autostradën Tiranë-Durrës.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërsa njëra prej tyre, një mjet tip Benz A Class ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar mbi trafikndarëse. Si pasojë e aksidentit është krijuar trafik i madh në dalje të Tiranës deri tek QTU ku ka ndodhur përplasja.

Edhe nga ana tjetër e autostradës ka trafik, ndërsa sa i takon aksidentit nuk dihet nëse ka të lënduar, por në foto shihen disa persona që me dorë mundohen të kthejnë makinën në rrugë.

aksidenti1

Më shumë

spot_img
spot_img