Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Aksident në Tiranë-Durrës, Benz-i ML përplaset ‘kokë më kokë’ me një furgon

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur sot rreth orës 17:00 në autostradën Tiranë-Durrës.

Siç shihet edhe në pamjet e siguruara nga Newsbomb, në aksident është përfshirë një furgon dhe një fuoristradë tip mercedez benz ML.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit. Nga përplasja është shkaktuar trafik i rënduar.  

Më shumë

spot_img
spot_img