Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
72 %
4.6kmh
75 %
Hën
14 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Aksident në Tiranë, BMW përplaset me Benzin (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f75a4e19682105b25649f5c34cb84d4d

Një aksident automobilistik është shënuar ditën e sotme tek ‘Liqeni Artificial’ në Tiranë.

Bëhet me dije se janë përfshirë në aksident dy makina një mjet tip BMW dhe një Benz.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka të lënduar por vetëm dëme material, siç shihet edhe në fotot e siguruara nga newsbomb.al.

Mes shoferëve të mjetëve ka një konflikt, pasi nuk bien dakord se kush nga ata ka qenë shkaktar i aksidentit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img