Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
35 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident në Tiranë, “Benzi” përplas qytetarin, kalimtarët i vijnë në ndihmë (Foto nga ngjarja)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë tek kryqëzimi pranë “Stadiumit Dinamo”.

Bëhet me dije se një makinë tip “Benz” ka përplasur një qytetarë, i cili po lëvizte me biçikletë.

Nga fotot e siguruara nga newsbomb.al shihet qytetari i shtrirë në tokë dhe disa kalimtarë të rastit që i kanë ardhur në ndihmë.

Ambulanca ka mbërritur në vendngjarje, ndërsa policia po zbulon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img