Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

Aksident në Tiranë, “Benz-i” përplas një burrë e një grua, të aksidentuarit të shtrirë në tokë (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë në Stacionin e Trenit.

Bëhet me dije se një makinë tip “Benz” ka përplasur një burrë dhe një grua që ndodheshin pranë rrugës.

Siç shihet edhe në foto të aksidentuarit ndodhen të shtrirë në tokë, ndërsa qytetarët që ndodheshin aty pranë i kanë ardhur në ndihmë.

Nuk dihet gjendja e të plagosurve, ndërsa janë nisur me urgjencë për në spital. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img