Aksident në Shkozë, Fordi përplaset me Audin (Foto nga vendngjarja)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:48 11-07-2020 Aksident në Shkozë, Fordi përplaset me Audin (Foto nga vendngjarja) Foto nga vendngjarja

Një aksident mes dy makinave ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të Shkozës, Tiranë.

Siç shihet dhe nga foto që ka mbërritur në redaksinë e newsbomb.al, mjeti tip ‘Ford’ është përplasur me një automjet tjetër tip ‘audi’.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Foto nga vendngjarja:

Screenshot_25_copy.pngScreenshot_25.pngScreenshot_26.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012640953063965
array(1) { ["section"]=> string(71) "aksident-ne-shkoze-fordi-perplaset-me-audin-foto-nga-vendngjarja-213560" }