Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Aksident në Shkodër, vdes kalimtarja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grua është aksidentuar për vdekje mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kryebushat të rrethit të Shkodrës. Dyshohet se gruaja ishte kalimtare dhe është goditur nga një makinë duke kaluar rrugën.

Mësohet se pas aksidentit, autori i ngjarjes është larguar me shpejtësi nga vendi i aksidentit, duke e lënë viktimën në rrugë.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe zbulimin e identitetit të shoferit të automjetit që përplasi kalimtaren ndërkohë që ende nuk ka  bërë të ditur identitetin e viktmës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img