Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident në Shkodër, vdes kalimtarja

Shkruar nga Newsbomb

Një grua është aksidentuar për vdekje mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kryebushat të rrethit të Shkodrës. Dyshohet se gruaja ishte kalimtare dhe është goditur nga një makinë duke kaluar rrugën.

Mësohet se pas aksidentit, autori i ngjarjes është larguar me shpejtësi nga vendi i aksidentit, duke e lënë viktimën në rrugë.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe zbulimin e identitetit të shoferit të automjetit që përplasi kalimtaren ndërkohë që ende nuk ka  bërë të ditur identitetin e viktmës.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese