Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Aksident në Shkodër, makina përplas këmbësoren, dërgohet në gjendje të rëndë në spital. Në hyrje të Peqinit përplasen 2 makina, plagosen 3 persona

spot_img

Lajme të ngjashëm

3a820ccb5362175c48e3b9567c587b6a

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Shkodër, ku një automjet ka përplasur një këmbësore, e cila është dërguar në gjendje të rëndë në spital.

Drejtuesi i mjetit është larguar menjëherë nga vendngjarja, ndërkohë që policia ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e tij.

Një tjetër aksident është regjistruar në Peqin, ku janë përplasur 2 makina, e për pasojë kanë mbetur të plagosur 3 persona.

Në aksident janë përfshirë një makinë tip “Benz” dhe një tjetër tip “Huyndai”, ndërsa raportohet se të plagosurit janë jahstë rrezikut për jetën.

Më shumë

spot_img