Tirana
overcast clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
1kmh
90 %
Die
20 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Aksident në Shijak, makina del nga rruga përplaset me karrotrecin, vdes shoferi i BMW-së (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur sapo ka ndodhur, në fshatin Xhafzotaj  pranë Shijakut.

Nga vendi i ngjarjes bëhet me dije se një makinë tip “BMW” ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një karrotrec.

Për pasojë ka humbur jetën menjëherë drejtuesi i BMW-së dhe ka mbetur i plagosur lehtë drejtuesi i mjetit karrotrec. Bëhet me dije se drejtuesi i BMW-së që ka humbur jetën në aksident është shtetasi Redi Hoxha, 34 vjeç.

Ndërkohë mësojmë se Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur të plota rrethanat e ngjarjes. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img