Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident në Sarandë, makina del nga rruga dhe përmbyset (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb

Një aksident rrugor është regjistruar mëngjesin e sotëm në rrugën Sarandë-Delvinë, pranë ish-pularisë në Shijan.

Një makinë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Për fat të mirë nga aksidenti nuk ka të lënduar.

Nuk dihet ende shkaku i aksidentit.

Pamje nga aksidenti © Credits: Shqiptarja.com Pamje nga aksidenti © Credits: Shqiptarja.com

Ndërkaq kujtojmë se ne këtë segment rrugor gjatë kësaj javë janë shënuar 3 aksidente, ku makinat kanë dalë nga rruga dhe janë përmbysur.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese