Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

Aksident në rrugën Elbasan-Peqin, furgoni përplas 14-vjeçaren

Lajme të ngjashëm

Një vajzë 14-vjeçare është përplasur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Elbasan-Peqin.

Sipas të dhënave të para, shoferi me inicialet E.E i cili drejtonte mjetin tip furgon përplasi vajzën me inicialet E.T. në fshatin Vidhas.

Vajza po kalonte rrugën kur u përplas nga furgoni, por fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.  

Pas ngjarjes policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka shoqëruar shoferin e furgonit.

 

 


Më shumë