Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Aksident në rrugën e Rinasit, i plagosuri në gjendje të rëndë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën që të çon në Aeroportin ‘’Nënë Tereza’’, në afërsi të Rinasit. Një automjet është përplasur me një motoçikletë, duke u plagosur rëndë drejtuesi I motoçikletës.

Mësohet se autoambulanca është lajmëruar menjëherë dhe është nisur drejt vendngjarjes për të dhënë ndihmën e parë.

Nuk dihet nëse aksidenti në kryqëzëzimin errugës së Laknasit me Rinasin ka patur si shkaktar shpejtësinë e automjetit, por policia që po shkon në vendngjarje po heton mbi ngjarjen. Nuk dihet ende identiteti i të plagosurit dhe drejtuesit të automjetit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img