Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Aksident në Rrogozhinë-Lushnjë, ‘Benzi’ përplas biçikletën, humb jetën 60-vjeçari

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot pasdite në aksin rrugor Rrogozhinë-Lushnjë.

Një automjet tip ‘Benz’ ka përplasur një biçikletë në fshatin Dushk. Për pasojë ka mbetur i vdekur drejtuesi i kësaj të fundit, L.SH., nga Lushnja.

Shoferi i makinës është shoqëruar për në komisariat teksa policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Lushnjë

Informacion paraprak

Sot rreth orës 18:00, në aksin rrugor Rrogozhinë –Lushnje, në afersi të fshatit Dushk, shtetasi E. B. duke drejtuar mjetin tip “Benz” ka aksidentuar me pasojë vdekjen shtetasin L. Sh., 60 vjeç, banues në Lushnje, i cili po udhëtonte me biçikletë.

Eshtë shoqëruar në Komisariat drejtuesi i mjetit dhe po kryhen veprimet proceduriale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img