Aksident në qendër të Elbasanit, makina përplas për vdekje këmbësorin, shoferi largohet nga vendngjarja

Publikuar tek: aktualitet, më 21:39 05-08-2020 Aksident në qendër të Elbasanit, makina përplas për vdekje këmbësorin, shoferi largohet nga vendngjarja Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në qendër të Elbasanit, tek porta e Kalasë.

Mësohet se një makinë ka goditur për vdekje një kalimtar (i moshuar) dhe drejtuesi është larguar nga vendngjarja.

Dyshohet se automjeti ka qenë me shpejtësi të lartë, gjë që i ka kushtuar jetën një personi, identiteti i të cilit ende nuk është bërë me dije.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e dinamikës së aksidentit dhe identifikimin e autorit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011229991912842
array(1) { ["section"]=> string(108) "aksident-ne-qender-te-elbasanit-makina-perplas-per-vdekje-kembesorin-shoferi-largohet-nga-vendngjarja-216217" }