Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

AKSIDENT NË PRRENJAS/ Makina që transportonte të sëmurën futet brenda në lokalin e karburantit, plagoset një grua dhe niset me urgjencë drejt spitalit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

da3de2097a321126da909a286b8246ac

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Prrenjas, ku një makinë e cila po transportonte një të sëmurë ka përfunduar brenda një lokali afër karburantit.

Si pasojë e plagosur ka mbetur një grua brenda në lokal, e cila dyshohet të jetë pronarja e lokalit.

Ajo është nisur me urgjencë drejt spitalit të Librazhdit, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje duke hetuar për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img