Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Aksident në Pogradec, makina përplas kalimtarin, dërgohet me urgjencë në spital

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bb382d593bfe3f2c74cc16789fc6f59d

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec.

Bëhet me dije se një makinë ka përplasur një kalimtar, i cili ishte duke ecur anës rrugës.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i lënduar kalimtari, i cili është dërguar menjëherë në spital.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen  e plotë të rrethanave.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img