Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident në mes të Tiranës, Golf-i bën manovrën “e çmendur”, dhe goditet nga një Benz

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një akssident i lehtë, opr shumë i panevojshëm ka ndodhur pasditen e sotme në mes të Tiranës, në “Bulevardin Dëshmorët e Kombit”.

Një mjet tip Golf me targa Kosove është kthyer në të djathtë, duke qenë në korsinë e gabuar të rrugës.

Mirëpo një Benz i cili ishte duke ecur në drejtimin e duhur nuk e ka pritur këtë manovër dhe në pamundësi për të frenuar e ka goditur në pjesën e përparme.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img