Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Aksident në mes të ‘Myslym Shyrit’, shoferja merr para 4 persona dhe largohet nga vendngjarja

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur sot në mbrëmje te “Myslym Shyri”, afër Drejtorisë së Policisë.

Një automjet tip “Smart” që drejtohej nga një vajzë ka marrë para katër persona pasi ka humbur drejtimin e mjetit. Pas aksidentit ajo është larguar me të shpejtë nga vendngjarja.

albsig

Të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë që ambulanca ka shkuar në vendngjarje për t’i ofruar ndihmën mjekësore. Edhe policia me grupin hetimor ndodhen në vendngjarje për të bërë të mundur zbardhjen e shkaqeve të aksidentit dhe identifikimin e autores së këtij aksidenti.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img