Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident në Maliq, makina përplaset me furgonin

Shkruar nga Newsbomb
Aksident në Maliq, makina përplaset me furgonin

Një aksident i rëndë është shënuar pasditen e sotme në Maliq të Korçës, ku një mjet u përplas me një furgon.

Bëhet me dije se aksidenti ka ndodhur në fshatin Vloçisht, ku një makinë është përplasur me një furgon dhe më pas ka rënë në kanal.

Nuk dihet nëse ka të lënduar, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese