Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Aksident në Lushnje/ Makina përplas 68-vjeçarin, niset me urgjencë drejt spitalit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9bf2a69eb28b0c91524e91205cfb1115

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në lagjen “20 Tetor”, Lushnje.

Mësohet se një makinë tip ‘Skoda’ ka humbur kontrollin dhe ka përplasur një person, i cili  po udhëtonte me biçikletë.

Sakaq, bëhet me dije se personi që është aksidentuar është një 68-vjeçar, i cili është transportuar menjëherë në spital për të marrë ndihmën e parë.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për aksidentin.

Njoftimi policisë: 

Sot në datë 29.06.2020, rreth orës 09:55, në lagjen “20 Tetor” Lushnje shtetasi E.D duke drejtuar mjetin tip “Skoda” ka aksidentuar shtetasin Q.M, 68 vjeç, i cili ishte duke udhëtuar me biçikletë.

Shtetasi i dëmtuar po dërgohet në spital në Tiranë.

Eshtë shoqëruar drejtuesi i makinës dhe po kryhen veprimet hetimore e proceduriale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img