Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident në Lushnje, furgoni përmbyset në mes të rrugës pas përplasjes me “Benz-in” (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c635283fcf980cad5abb84bdcbd24f12

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnje, rreth 1 kilometër nga Kthesa e Plugut në drejtim të Fierit.

Një automjet tip “Benz” është përplasur me një furgon, ku për pasojë furgoni është përmbysur në mes të rrugës, raporton neësbomb.

Ende nuk dihet nëse ka viktima apo persona të lënduar, ndërkohë polciia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

147242733_140627857880697_6730645033451854656_n_copy.jpg148214108_245765940450973_5742453026205861041_n.jpg147852971_731783607481741_8190916303090941806_n.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img