Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Aksident në Llogara, fugoni përmbyset në mes të rrugës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot pasdite në Llogara.

Newsbomb siguron foto nga vendngjarja, ku shihet një fugon i përmbysur në mes të rrugës.

Ende nuk dihet se cilat kanë qenë shkaqet e këtij aksidenti, i cili fatmirësisht ka përfunduar vetëm me dëme materiale. Burime për mediat raportojnë se nuk ka viktima, vetëm lëndime të lehta.

Si pasojë e këtij aksidenti, është bllokuar rruga dhe trafiku është rënduar.

Më shumë

spot_img
spot_img