Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Aksident në Librazhd, makina përplaset keq me shkëmbin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7e18a1470231d63a20a2e9efc8ad0ab3

Një aksidenmt ka ndodhur pak momente më parë në aksin Elbasan-Librazhd.

Mësohet se një makinë është përplasur me shkëmbin pranë Urës së Murrashit.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit apo nëse ka të lënduar, ndërkohë policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

56371053_2328494254094969_2141268405120925696_n.jpg

56157343_2328494167428311_2632181238613409792_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img