Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident në Lezhë, përplasen dy makina, pesë persona të lënduar

Shkruar nga Newsbomb
Aksident në Lezhë, përplasen dy makina, pesë persona të

Një aksident rrugor është regjistruar në aksin rrugor Lezhë-Balldre paraditen e kësaj të diele. Burime për mediat bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë dy automjete, një makinë tip Ford dhe një Porshe.

Nga përplasja e makinave kanë mbetur të lënduat pesë persona, të cilët janë dërguar me urgjencë në drejtim të spitalit të Lezhës dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Policia po kryen hetimet për zbardhjen e plotë te rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese