Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident në Lezhë, makina përplas për vdekje këmbësorin

Shkruar nga Newsbomb
Aksident në Lezhë, makina përplas për vdekje

Një aksident i rëndë është shënuar herët mëngjesin e sotëm pranë fshatit Markatomaj, në aksin Lezhë-Laç.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 06.00, ku një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor.

Në lidhje me ngjarjen policia ka arrestuar shoferin e mjetiti, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese