Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Aksident në Lezhë, makina përplas për vdekje kalimtarin

Lajme të ngjashëm

Një aksident me pasojë vdekjen e një kalimtari ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Xhurmë të Lezhës.

Kalimtari është përplasur nga një automjet i tipit “Volkswagen”, e për pasojë ka ndërruar jetë. Aktualisht nuk dihet identiteti i viktimës, apo i drejtuesit të mjetit.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit. 


Më shumë