Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident në Lezhë, makina humb kontrollin dhe del nga rruga, dërgohen me urgjencë në spital dy persona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident është shënuar ditën e sotem në Lezhë.

Bëhët me dije se një makinë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga në afërsi të Pllanës në Lezhë.

Në makinë ndodheshin tre persona, ku dy janë lënduar dhe janë dërguar në spital, ku ndodhen nën kujdesin mjekëve.

Dyshohet se makina humbi kontrollin pasi një makinë tjetër po i vinte përballë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img