Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Die
25 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022
spot_img

Aksident në Lezhë/ “Benz-i” përfundon në arë, dy të plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotën në fshatin Blinisht të Lezhës.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se automjeti tip “Benz”, ka humbur kontrollin dhe përfunduar jashtë rruge, në arë.

Si pasojë e aksidentit, janë plagosur dy persona të cilët janë dërguar në spital, ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img