Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Aksidentohet me “Corvette” në Levan-Vlorë, ndërron jetë 53-vjeçari nga Shkodra

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Levan-Vlorë.

Sipas policisë, një automjet tip “Corvette” me drejtues 53-vjeçarin Dritan Shena, banues në Shkodër, ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Përplasen makinat në aksin Memaliaj-Tepelenë, mes tre të plagosurve një shtetas turk

“Sot rreth orës 22:00, në aksin rrugor Levan-Vlorë, ka dalë nga rruga automjeti tip “Covert” me drejtues shtetasin D. Sh., 53 vjeç, banues në Shkodër, i cili për pasojë ka ndërruar jetë,” bën me dije policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj dalje nga rruga.

Foto nga vendi i ngjarjes
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img