Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident në Levan-Tepelenë, makina humb kontrollin dhe përfundon në kanal, plagosen tre persona (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident është shënuar ditën e sotme në aksin Levan-Tepelenë.

Bëhet me dije se një makinë në “Kthesën e Çerventit” në Frakull ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal.

Mësohet se është aksidentuar makina tip ‘Daewoo’ targa AA046OK. Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagur shoferi dhe dy pasagjeret.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img