Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident në Laç-Patok, automjeti përplas rëndë 60-vjeçarin me biçikletë

Shkruar nga Newsbomb

Një aksidnet ka ndodhur në orët e para të së shtunës. Një automjet i drejtuar nga shtetasja E.Ll., ka përplasur një 60-vjeçar i cili po lëvizte me biçikletë.

60-vjeçari, banues në Fushë Kuqe ka mbetur i plagosur rëndë dhe është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Njoftimi:

Rreth orës 12:50, në aksin rrugor “Laç-Patok”, automjeti me drejtuese shtetasen E. Ll., ka përplasur biçikletën me të cilën lëvizte shtetasi D. D., rreth 60 vjeç, banues në Fushë Kuqe. Ky shtetas po transportohet në Spitalin e Traumës, për të marrë ndihmë mjekësore.

Pamje nga aksidenti në Fushë Kuqe

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese