Aksident në Kuçovë, makina përplas fëmijën 7 vjeç, në gjendje të rëndë për jetën

Publikuar tek: aktualitet, më 23:39 04-08-2020 Aksident në Kuçovë, makina përplas fëmijën 7 vjeç, në gjendje të rëndë për jetën Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në darkë në fshatin Kozare të Kuçovës.

Një makinë ka përplasur një fëmijë 7 vjeç, i cili është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Për shkak të goditjes së fortë dhe plagëve të marra, fëmija është dërguar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e dinamikës së aksidentit, si dhe është vënë në ndjekje të autorit, 23-vjeçarit L.Dudushi, i cili është larguar nga vendngajrja.  

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010576009750366
array(1) { ["section"]=> string(85) "aksident-ne-kucove-makina-perplas-femijen-7-vjec-ne-gjendje-te-rende-per-jeten-216108" }