Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident në kryqëzimin e Dajçit, kamioni fut veturën poshtë rrotave, dyshohet për të lënduar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

aaf0bbc572e3cfd5381226092f4c9660

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryqëzimin e Dajçit në Shkodër.

Mësohet se një automjet është përplasur me një kamion. Si rezultat, dyshohet se është plagosur një person.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img