Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident në kryeqytet, SMARTI përfundon në bankë

Shkruar nga Newsbomb
Aksident në kryeqytet, SMARTI përfundon në bankë
Një aksident ka ndodhur sot në mesditë në kryeqytet teksa një makinë tip “Smart” është përplasur duke përfunduar në xhamin e një banke pranë Shkollës së Bashkuar. Automjeti drejtohej nga një femër dhe nga video e siguruar nga Newsbomb, shihen uniformat blu që kanë mbërritur në vendngjarje. Burime të pankonfirmuara tregojnë se automjeti ka përplasur edhe një kalimtare të rastit, e cila është transportuar me urgjencë në spital. Nuk dihet ende se si makina ka pëfunduar në xhamin e bankës.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by @newsbomb_albania

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese