Aksident në Korçë-Pogradec, ka të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 21:07 26-09-2020 Aksident në Korçë-Pogradec, ka të plagosur Foto ilustruese

Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme, i fundit në aksin rrugor Korçë-Pogradec, afër fshatit Sovjan.

Nga rapotrimet e para dyshohet se nga aksidenti ka persona të plagosur. Nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Policia është nisur drejt vendngjarjes për të zbardhur rrethanat e aksidentit.  

Vijon...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në Berat, 2 vajza me ‘Benz’ përplasen me një automjet tjetër, njëra prej tyre dërgohet në spital
Këto janë 27 fluturimet e konfirmuara për nesër nga Rinasi, kujdes! Jo të gjithë mund të udhëtojnë... (Kategoritë dhe rregullat) »
Article Logic
Execution time: 0.011360883712769
array(1) { ["section"]=> string(48) "aksident-ne-korce-pogradec-ka-te-plagosur-221788" }