Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

Aksident në Korçë, përplasen “kokë më kokë” dy makina

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur  “Dritat e verdha” afër Stadiumit Skënderbeu.

Një nga makinat ka dalë nga rruga duke u përplasur kështu me pemën. Burime për mediat bëjnë me dije se fatmirësisht si pasojë e aksidentit nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia ndodhet në vendngjarje ku dhe po punon për zbardhjen dhe rrethanat e aksidentit.

Më shumë