Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

Aksident në Korçë, përplasen “kokë më kokë” dy makina

Shkruar nga Newsbomb
Aksident në Korçë, përplasen “kokë më

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur  “Dritat e verdha” afër Stadiumit Skënderbeu.

Një nga makinat ka dalë nga rruga duke u përplasur kështu me pemën. Burime për mediat bëjnë me dije se fatmirësisht si pasojë e aksidentit nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia ndodhet në vendngjarje ku dhe po punon për zbardhjen dhe rrethanat e aksidentit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese