Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Aksident në Korçë/ Makina përplas motorin, plagoset rëndë një person

spot_img

Lajme të ngjashëm

0259de8d9c3f54cb7e760f00a68df47f

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme te kryqëzimi i Kamenicës, Korçë.

Mësohet se një automjet ka përplasur një motor. Si pasojë e aksidentit bëhet me dije se është plagosur rëndë drejtuesi i motorit, emri i të cilit nuk është bërë ende me dije.

I plagosuri është dërguar menjëherë në spital. Sakaq, policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

Më shumë

spot_img