Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
18 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Aksident në Klos, makina del nga rruga dhe përfundon në arë, dërgohen me urgjencë në spital dy persona (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ddefceaa4aa323638a2d8bf3b4349679

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Klos.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatibn Suç, ku makina ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar përmbys në një arë.

Si pasojë e aksidenti janë lënduar dy persona të cilët ndodheshin në mjet. Personat janë dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka mbërritur dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Screenshot_3.pngScreenshot_4.pngScreenshot_5.png

Më shumë

spot_img
spot_img