Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
0.5kmh
40 %
Mër
18 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
26 °
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Aksident në Kamëz, përmbyset makina (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur në pak minuta më parë në qytetin e Kamzës.

Një makinë pasi ka dalë nga rruga është përmbysur.

Makina është përplasur në trotuar dhe për këtë dyshohet se shkak është bërë shpejtësia .

Raportohet që nuk ka patur dëme në njerëz.


Më shumë