Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident në hyrje të Tiranës, përplasen dy “Benza”, njëri mjet del nga rruga (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident është shënuar mëngjesin e sotmën në hyrje të Tiranës.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina tip “Benz’. Siç shihet edhe në fotot e mëposhte të siguruara nga newsbomb.al pas aksidentit njëra nga makinat ka dal nga rruga.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka të lënduar, por vetëm dëme material.

Pritet që në vendngjarje të mbërrijë policia, për të përcaktuar edhe shkaktun e aksidentit dhe cili mjet e ka shkaktuar.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img