Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Aksident në hyrje të Lezhës, një makinë bëhet “copash”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident është shënuar ditën e sotem në hyrje të Lezhës.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy mjete.  Siç shihet edhe në foton e mëposhtme të siguruar në newsbomb.al në aksident është përfshirë një makinë tip “audi”.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img