Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident në Greqi, përmbyset makina me katër shqiptarë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5724a937a6fb120b396c88fa79ad2567

Një makinë me katër shqiptarë është përmbysur në Lamia të Greqisë, për fat të mirë pa viktima.

Shqiptarët kanë pësuar dëmtime të lehta dhe janë transportuar në spital jashtë rrezikut për jetën, raportojnë mediat greke.

Aksidenti ndodhi rreth orës 02:00 në rrugën Lamia-Moschochori, teksa shqiptarët ishin duke udhëtuar me makinë, kur rruga u është prerë nga një tjerër makinë tip “Skoda” që është përpjekur të shmangë një traktor.

Shqiptarët po punonin në një fermë në këtë zonë.

zsdgsdgh3eh.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img