Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Aksident në Gjirokastër/ Përplaset furgoni i burgjeve me tre të dënuar brenda, plagoset polici

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është aksidentuar pak më parë furgoni i burgjeve në afërsi të fshatit Qesarat të Gjirokastrës.

Mësohet se furgoni i Drejtorisë së Burgjeve të Tiranës është përplasur me një automjet.

Si pasojë ka mbetur i plagosur një polic.

Sakaq, bëhet me dije se brenda furgonit ishin tre të burgosur dhe policë shoqërues.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbradhjen e shkaqeve të askidentit.

Më shumë
spot_img
spot_img