Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Aksident në Gjirokastër/ Kamioni përplaset me trajlerin, shoferi plagoset rëndë (DETAJE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

7dbf4911fd2654874c15a00704237d1c

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Tepelenë-Krahës pranë Gjirokastrës.

Mësohet se në aksident janë përfshirë dy mjete të rënda, ku një maune është përplasur me një trajler.

Është raportuar se një nga drejtuesit e mjeteve është plagosur rëndë.Bëhet fjalë se drejtuesi i trajlerit Eugen Hidri është në gjendje të rëndë, dhe është dërguar në spitalin “Omer Nishani” në Gjirokastër.

Policia ndërkohë ka mbërritur në vendngjarje por ende nuk dihen rrethanat e aksidentit.

Më shumë

spot_img