Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Aksident në Gjirokastër/ Furgoni përplas makinën, 2 të plagosur dërgohen me helikopter te Trauma

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d8dad42c26e1239568d4f2995729aa14

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Gjirokastër.

Mësohet se është përplasur një furgon me një makinë.

Si pasojë, janë plagosur drejtuesi i makinës dhe një pasagjerë.

Ndërkohë në vendngjarje ka mbërritur një helikopter, i cili ka transportuar të plagosurit drejt spitalit të Traumës.

Sakaq, policia po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img