Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Aksident në Gjilan, makina humb kontrollin dhe bie në lumë, vdes një grua nga Shqipëria dhe plagosen tre të tjerë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Gjilan, ku për pasojë ka humbur jetën një grua.

Bëhet me dije se një makinë ka humbur kontrollin dhe ka rënë në lumë,  për pasojë ka humbur jetën ngë grua nga Shqipëria.

Gjithashtu në aksident kanë mbetur të lënduar edhe tre persona të tjerë që ndodheshin në mjetin që u përfshi në aksidnet.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës, pao i personave që kanë mbetur të plagosur.

“Vetaksident Trafiku me fatalitet. Në orët e herëshme të mëngjesit të sotëm 24.06.2021, në hyrje të fshatit Uglar ka ndodhë një vetë aksident ku, në vetur ishin katër persona.

 Si pasojë e vetëaksidentit , me lëndime të rënda janë dërgu në spitalin rajonal në Gjilan.

Nga hetimet e para mësohet se njëra nga pasagjeret femër shtetase e Shqipërisë ka humbë jetën si pasojë e aksidentit.

Për rastin është njoftu prokurori i shtetit.

Policia e Kosovës njësitet e trafikut rajonal janë duke i hetuar rrthanat e këti aksidenti të rëndë” njofton policia.

Më shumë

spot_img
spot_img