Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Aksident në Fier, ‘Benz’-i del nga rruga, plagoset shoferi 24-vjeçar dhe pasagjerja 16-vjeçare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

148e597c7f9088d51d279deea36fd9aa

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Suk të Fierit.

Sipas informacioneve zyrtare, 24-vjeçari me iniciale I. B., banues në Berat duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë është dëmtuar shoferi dhe pasagjerja 16 vjeçe, banuese në Berat.

Të dy ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img