Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident në Elbasan, trajleri që transportonte tulla del nga rruga, plagoset shoferi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ea91d6de4ba6e46a954ed88fc47c7024

Një aksident ka ndodhur në Elbasan pasditen e sotme, ku një trajler i ngarkuar me tulla ka dalë nga rruga dhe ka rrezikuar të përmbyset.

Për pasojë është lënduar lehtë drejtuesi i automjetit, ndërkohë që dyshohet se aksidenti ka ndodhur për shkak se shoferi ka humbur drejtimin e mjetit.

Fatmirësisht nuk ka patur automjetet të tjera në qarkullim, edhe pse vendi ku ndodhi aksidenti është një nga segmentet me qarkullim të dendur makinash dhe këmbësorësh.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img